Ikona lupy
Ikona lupy
Ikona markera mapy
Ikona lupy
Ikona lupy

Trendy Ślubne 2022

TRENDY ŚLUBNE 2022

 


           
Bez wahania możemy stwierdzić, że rok 2021 nas nie rozpieszczał. Najpierw obostrzenia zmniejszające ilość gości na rodzinnych uroczystościach, później zupełny zakaz i ograniczenie kontaktu z bliskimi do minimum… Wielu parom towarzyszyły liczne rozterki dotyczące, już zaplanowanego wiele miesięcy wcześniej, ich wielkiego dnia. Wiele z Was musiało zapewne przełożyć swoje plany i przesunąć je na kolejny rok, czyli 2022, który właśnie nadchodzi!
Jak będzie wyglądał ten rok, jakie trendy będą królować i co przygotowała dla Nas branża ślubna? Przekonajmy się!

 

DEKORACJE ŚLUBNE 2021


            Dekoracje to właśnie ten element, dzięki któremu możecie sprawić, że Wasze wesele będzie zupełnie niepowtarzalne i wyjątkowe. Nawet jeżeli sala swoim wyglądem nie oferuje Wam, zupełnie tego czego oczekiwaliście, dekoracje w wybranym przez Was stylu uzupełnią i stworzą to wnętrze na nowo. Elementy kwiatowe, to trend ponadczasowy, a kwiaty na ślubie to element obowiązkowy!

 

WESELE A PANDEMIA


            Pandemia pokazała Nam wszystkim, że najważniejsze jest oczywiście uczucie! Wiele par- dzisiaj już świeżo upieczonych małżonków- pomimo trudnej sytuacji powiedziało sobie sakramentalne TAK. Nie rezygnowali oni ze swoich marzeń. Pary stawiały na wyjątkową celebrację tego osobistego dnia. Czasy się zmieniają, ale pewne rzeczy nigdy, nawet wtedy gdy jedyną możliwością jest zaproszenie bardzo okrojonej liczby gości lub tylko opcja, aby rodzina była z Wami w tym dniu jedynie online!
            Pomimo mniejszej liczby gości nie musicie rezygnować z wyjątkowości tego dnia!
Nadal możemy założyć naszą wymarzoną suknię księżniczki, na stołach ustawić bukiety ulubionych kwiatów zapalić świece, które stworzą magiczny nastrój.

KWIATY


            Kwiaty jakie się sprawdzą w tym sezonie, nawet jeżeli Wasze przyjęcie będzie ograniczone liczebnością gości, to takie, które robią efekt łał! Obfite, będące nawet głównym elementem dekoracyjnym stołów czy przestrzeni. Dekoracje ślubne w tym roku, nie będą nawiązywać do pojedynczych, polnych bukiecików przyozdabiających skromnie stoły, wręcz przeciwnie będą krzyczeć zielenią, kolorem i wszelaką obfitością!

 

Królować będą:
• Bramy- witające nowożeńców- oplecione kwiatami
• Spektakularne kompozycje na stołach
• Kwiaty oraz wstążki zdobiące sufity sal
• Nie możemy również zapomnieć o ozdobach na krzesłach Naszych, wyczekanych gości.

Niech Was nie zwiedzie jednak wielość wspominanej wcześniej zieleni. Wszystko zachowane będzie w tonie minimalizmu, naturalności, luźnych upięć w bukietach czy kwiatowych girlandach.

KOLORY


            Królować będą kolorowe obrusy oraz serwetki. Warto postawić na taki właśnie rodzaj tekstyliów, który nada konkretny motyw kolorystyczny i nawiązanie tym samym do wybranego przez Was elementu florystycznego.
No i ukochany przez wiele Panien Młodych- RÓŻ! Tak, tak, pomimo że wielu z Was zapewne wydaje się on kolorem faux pas, to nie pomylicie się, gdy wybierzecie go w delikatnym, subtelnym odcieniu, stawiając nawet na wspominanie elementy dekoracyjne takie jak: obrusy czy serwety.
Ten rok to zdecydowanie czas na pastele- baby blue, kolor brzoskwiniowy czy pudrowy róż, zimową porą roku niech będą to ciepłe brązy, pomarańcze czy bordo.

INDYWIDUALIZM CZYLI DIY

 


            Ten sezon i to święto, to czas, kiedy możecie pokazać, że to właśnie Wasz czas! Dużym trendem będą ozdoby DIYZaczynając już od oznajmiających Wasz dzień zaproszeń, przez winietki na stołach, podstawki na świecę, aż po słodki kącik z pączkami, wytrawnymi koreczkami czy domowymi nalewkami. Najważniejsze jest zaangażowanie Pary Młodej. Z racji okrojonej liczby gości doskonale, niemal na miarę możecie skroić wszystkie elementy, tak aby Wasi bliscy czuli się równie wyjątkowo, jak Wy.

MINI WESELA

 


            Możemy się spodziewać, że obecny trend mini wesel może utrzymywać się jeszcze przez dłuższy czas. Daje Wam to niesamowite możliwości! Ten wyjątkowy dzień możecie spędzić z naprawdę wyselekcjonowaną i najbliższą Waszym sercom rodziną. Pozwoli Wam to  zweryfikować z kim naprawdę chcecie dzielić swoje szczęście.
Mini wesele pozwoli Wam na organizację atrakcji dla gości, które wcześniej niekoniecznie mieściłyby się w weselnym budżecie. Uwagę można poświęcić także na bardziej zróżnicowane menu, dopasowane do upodobań najbliższych, a także podarować im spersonalizowane upominki, dziękując tym samym za uczestniczenie w Waszym wyjątkowym dniu.

 

Komenatrze

Brak komentarzy

Zobacz także

Chcesz promować
u nas swoją fimę?

Sprawdź co możemy Ci zaproponować

Zarejestruj firmę
Rozmazany element tła
Masz pytania? Nie wiesz od czego zacząć?

Czekamy na Twoją wiadomość

Napisz do nas