Ikona lupy
Ikona lupy
Ikona markera mapy
Ikona lupy
Ikona lupy

Idealny DJ na wesele

Podstawą udanej zabawy weselnej jest nie tylko smaczne menu, pięknie przystrojona sala bankietowa czy schludnie zastawione stoły, ale także przemyślana oprawa muzyczna. To ona powoduje wzruszenie oraz wzbudza pozytywne emocje, a te stają się pięknymi wspomnieniami na lata. Wprawia gości w szampański nastrój, który trwa przez całą noc. Jednak tradycyjne zespoły grające na żywo stopniowo tracą na popularności. Coraz więcej młodych par decyduje się na współpracę z DJ-em. Dobry wodzirej potrafi rozkręcić każde przyjęcie!

Obsługa playlisty podanej przez narzeczonych nie wystarczy, aby uznać wesele za udane. DJ powinien wykazywać się elastycznością wobec gustów muzycznych gości, a przy tym być maksymalnie komunikatywny. Utrzymanie dobrego nastroju i znakomitej zabawy przez całą noc to nie lada wysiłek, który wymaga wieloletniego doświadczenia. I tu właśnie jest pierwsza wskazówka - wybierz wodzireja, który może pochwalić się obsługą wielu różnych imprez, a jego portfolio jest naprawdę imponujące.

Cechy idealnego DJ-a na wesele

Profesjonalizm. To wyróżnia najlepszych DJ-ów spośród konkurencji. Posiadają własną stronę internetową z dokładnie rozpisaną ofertą, wzorami umów i dokumentów, cennikiem oraz danymi kontaktowymi. Aktywnie promują swoją działalność w mediach społecznościowych, dzieląc się zdjęciami lub nagraniami z obsługiwanych imprez. Posiadają solidny i niezawodny sprzęt, który zawsze rozkładają na czas, aby punktualnie rozpocząć zabawę. Sprawdzają także akustykę i możliwości techniczne sali bankietowej.

Ważną cechą DJ-ów weselnych jest kreatywność. Godni polecenia wodzireje co rusz wzbogacają swój repertuar o nowe, ciekawe zabawy, które angażują wszystkich gości, w przy tym odbywają się w dobrym tonie. Mają w zanadrzu atrakcyjne pomysły, które przypadną do gustu zarówno młodzieży, jak i najstarszemu pokoleniu. Odpowiednio reagują na to, co dzieje się na sali. Płynnie przechodzą przez toasty, przerwy na ciepły posiłek, tort weselny czy oczepiny. Wiedzą, jak poderwać gości do tańca, aby rozłożyć ich energię na całą noc.

Co należy do obowiązków DJ-a weselnego?

Praca wodzireja rozpoczyna się od przybycia młodej pary na salę bankietową. Muzycznie wita nowożeńców oraz wszystkich gości, zachęcając do zaśpiewania gromkiego “Sto lat” oraz wzniesienia toastu na ich cześć. Zaprasza na smaczny obiad, a następnie magiczny pierwszy taniec. Układa kompletną playlistę, dopasowaną do uwag narzeczonych oraz harmonogramu podawania posiłków. Prowadzi oczepiny oraz zabawy weselne, angażując różne grupy wiekowe.

Przed wyborem DJ-a przygotuj sobie listę pytań kontrolnych, która powinna rozwiać Twoje wszelkie wątpliwości. Porusz kwestię sprzętu, ewentualnego transportu czy zastępstwa na wypadek choroby. Poproś o nagrania z poprzednich imprez oraz przykładową playlistę. Zapytaj o dodatkowe atrakcje w postaci dekoracji ledowych czy wytwornicy dymu. Pamiętaj, że to będzie jeden z najważniejszych dni w Waszym w życiu, który zasługuje na piękną oprawę muzyczną. Gracie więc z DJ-em do jednej bramki.

Komenatrze

Brak komentarzy

Zobacz także

Chcesz promować
u nas swoją fimę?

Sprawdź co możemy Ci zaproponować

Zarejestruj firmę
Rozmazany element tła
Masz pytania? Nie wiesz od czego zacząć?

Czekamy na Twoją wiadomość

Napisz do nas