Ikona lupy
Ikona lupy
Ikona markera mapy
Ikona lupy
Ikona lupy

Konferansjerzy

Widok kafelków

Zacznijmy od odpowiedzi na pytanie: kim właściwie jest konferansjer i na czym polega jego rola podczas wesela? To osoba, która zapowiada najważniejsze punkty przyjęcia – zaprasza gości na pierwszy taniec i skosztowanie tortu, zachęca do wzniesienia toastu oraz informuje o dodatkowych atrakcjach, takich jak: fotobudka, słodki stół, bar, sztuczne ognie, pokaz fajerwerków itp. Choć nie odpowiada za organizowanie zabaw czy oprawę muzyczną, prowadzi wesele według określonego scenariusza. Powinien tryskać dobrym humorem oraz dbać o komfort wszystkich zaproszonych.Nasz portal weselny powstał z myślą o wsparciu przyszłej Pary Młodej w poszukiwaniu idealnego konferansjera. To on wita świeżo upieczonych małżonków, rodziców i gości na sali bankietowej. Inicjuje toasty oraz intonowanie “Sto lat”. Przemawia do uczestników imprezy, zapraszając ich do udziału w kolejnych punktach zabawy. Powinien wyróżniać się charyzmą i poczuciem humoru. Jego zadaniem jest sprawienie, aby każdy gość czuł się wyjątkowo. To przepis zarówno na nowoczesne, jak i alternatywne wesela.

Przygotownia

Przed i po weselu

Ślub i wesele

Atrakcje weselne

Chcesz promować
u nas swoją fimę?

Sprawdź co możemy Ci zaproponować

Zarejestruj firmę
Rozmazany element tła
Masz pytania? Nie wiesz od czego zacząć?

Czekamy na Twoją wiadomość

Napisz do nas

Organizacje wesela i ślubu - katalog firmChcesz, aby Wasz wielki dzień był idealny w każdym szczególe? Jeśli tak, to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną, która służy jako wyjątkowy katalog firm ślubnych. Prezentujemy propozycje różnorodnych wykonawców, usługodawców i nie tylko z całej Polski. Dzięki nam poznasz najlepsze oferty obejmujące suknie, transport, kąciki słodkości, atrakcje na wesele (także w plenerze) i baby shower oraz wiele więcej. Przekonaj się, które usługi są odpowiedzią na Twoje potrzeby.Internetowy katalog firm ślubnychDzięki dostępnym propozycjom możliwa jest organizacja uroczystości i przyjęcia już do podstaw, również w plenerze. Na naszej stronie można znaleźć m.in. suknie ślubne, usługi wykonywania zaproszeń, oferty obejmujące transport ślubny, obrączki, kąciki słodkości i wiele innych. Dostępne są też atrakcje na baby shower.


Fryzjerzy, makijażyści, wedding planerzy, dekoratorzy, a nawet trenerzy personalni – w naszym katalogu można znaleźć oferty rożnych firm z wielu branż. Dzięki temu organizacja wesela w plenerze lub na sali przebiegnie w sprawny sposób. Propozycje obejmują suknie, transport i atrakcje weselne z Kielc i innych miast, a także na baby shower.Organizacja wesela od A do ZPrzyjęcie na sali czy w plenerze? Elegancki czy sportowy środek transportu? Suknia glamour czy boho? Kącik słodkości czy inne atrakcje? Niezależnie od tego, czego szukasz, w naszym katalogu firm z pewnością znajdziesz odpowiednie propozycje. Oferty sprawdzą się też na baby shower, do organizacji zaręczyn i nie tylko.


Dzięki katalogowi firm można więc zaplanować wymarzoną uroczystość oraz wyprawić idealne przyjęcie z kącikiem słodkości i innymi atrakcjami. Jedną z usług jest też organizacja ślubów w plenerze m.in. na Śląsku i w innych częściach Polski.


Wyprawienie wesela lub baby shower będzie znacznie prostsze i przyjemniejsze dzięki stronie, na której zebrane są najlepsze oferty. Jeśli chcesz więc znaleźć idealną suknię lub środek transportu, bądź szukasz kącika słodkości, sprawdź nasze propozycje.