Ikona lupy
Ikona lupy
Ikona markera mapy
Ikona lupy
Ikona lupy

Inspirujące fryzury na wesele

Wybierasz się na wesele i chcesz prezentować się na parkiecie idealnie? Zabawa w gronie przyjaciół i krewnych to doskonała okazja, aby poszaleć z modą. Z pewnością sukienka i szpilki już czekają na ten wyjątkowy dzień, prawda? A jeżeli zastanawiasz się, na jaką fryzurę się zdecydować, aby przetrwała całonocne szaleństwo, poznaj nasze inspiracje! Choć z sezonu na sezon trendy wciąż się zmieniają, jedno pozostaje pewne – Twój komfort i pewność siebie są najważniejsze. Na co dzień preferujesz naturalny look? Zrezygnuj więc z misternych upięć, które utworzą na Twojej głowie sztuczny hełm. Elegancja to Twoje drugie imię? Gładki kok z biżuteryjną ozdobą będzie strzałem w dziesiątkę.

Jaką fryzurę na wesele wybrać?

 

Od kilku dni stoisz przed lustrem, próbując ujarzmić swoje pasma stylowo i z klasą? Niepotrzebnie! Wystarczy, że uczesanie będzie podkreślało Twoje naturalne piękno i całkowicie odpowiadało Twojemu gustowi. Rzućmy kilka haseł: styl rustykalny, delikatne fale, wyrazisty glow, luźne upięcia. Z którą propozycją najbardziej współgrasz? Zastanów się, w jakiej fryzurze czujesz się najlepiej oraz wyeliminuj te, które nigdy nie zagoszczą na Twojej głowie. W ten sposób unikniesz niepotrzebnego stresu przed weselem.

Tak, jak sukienka ma za zadanie podkreślać auty Twojej sylwetki, tak fryzura powinna zostać dopasowana do kształtu twarzy. W takim wydaniu będziesz prezentować się nieskazitelnie, obiecujemy! Pamiętaj, że uczesanie Twojej ulubionej hollywoodzkiej gwiazdy wcale nie musi dobrze wyglądać na Tobie. I tak:

- twarz owalna – z wysokim czołem i lekko wysuniętym podbródkiem - jest wprost stworzona do pół-upięć z lokami, które zachwycają zmysłowością i kobiecością,
- boho warkocze i rustykalne sploty z boku optycznie zaokrąglają trójkątną buzię, - kwadratowy kształt twarzy z szerokim pasem żuchwy doskonale prezentuje się w połączeniu z cieniowanymi pasmami i podwiniętymi końcówkami,
- okrągłą buzię wysmuklają upięcia na czubku głowy,
- wysokie czoło w przypadku twarzy prostokątnej można skrócić za pomocą prostej grzywki.

Idealna fryzura na wesele to taka, która jest spójna z całym wizerunkiem oraz... pozostaje w nienagannym stanie nawet nad ranem. Na wybór uczesania wpływa także rola, jaką pełnimy na weselu. Druhny lub świadkowe zwykle prezentują się w pięknym upięciu prosto z salonu. Mamy stawiają na klasyczne i eleganckie fryzury, a przyjaciółki Pary Młodej - swobodny look z rozpuszczonymi włosami. Niezależnie od wybranego rodzaju upięcia, życzymy Ci udanej, szampańskiej zabawy.

Komenatrze

Brak komentarzy

Zobacz także

Chcesz promować
u nas swoją fimę?

Sprawdź co możemy Ci zaproponować

Zarejestruj firmę
Rozmazany element tła
Masz pytania? Nie wiesz od czego zacząć?

Czekamy na Twoją wiadomość

Napisz do nas