Ikona lupy
Ikona lupy
Ikona markera mapy
Ikona lupy
Ikona lupy

Songo & Zuza - Zespół muzyczny

Nasza oferta

Jesteśmy zespołem wokalno-instrumentalnym złożonym z profesjonalnych muzyków. Gramy 100% muzyki na żywo. Nasza grupa to piątka wykształconych muzycznie ludzi będących w różnym wieku, co daje nam ogromne możliwości w doborze repertuaru. Wykonujemy utwory polskie i zagraniczne w bardzo szerokim zakresie, począwszy od muzyki biesiadnej, poprzez disco, rocka, rock & roll , rhythm & blues, pop, reggae, dance, house, techno, funky, a także standardy muzyki jazzowej. Gramy utwory nieco starsze jak i nowości, lecz dobór repertuaru zależy wyłącznie od życzeń i upodobań naszych klientów. Dzięki głosom: męskiemu i żeńskiemu wykonywane utwory stają się ciekawsze i bardziej zaskakujące.

Dysponujemy profesjonalnym nagłośnieniem i oświetleniem na małe oraz duże sale, jak i imprezy plenerowe. Obsługujemy wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe takie jak np.: wesela (w tym-poprawiny, oczepiny, zabawy, konkursy, wodzirejka) bankiety, imprezy integracyjne, bale dla firm, festyny, imprezy plenerowe, studniówki , koncerty, bale sylwestrowe, dancingi itd... W ofercie specjalnej mamy także występy w kościele, wykonując utwory muzyki religijnej na ślubach. W razie konieczności jesteśmy w stanie zorganizować własną scenę na której wystąpimy. W trakcie imprezy przebieramy się w różne stroje i gadżety typu: peruki , okulary itp.

Poruszamy się po całej sali wychodząc do ludzi z instrumentami i mikrofonami. W trakcie występu gramy też tzw. „bloki tematyczne” w konkretnych strojach np.: blok góralski, rock & rollowy, dyskotekowy itd.

Opinie

(0)
Wiadomość została wysłana

Napisz do nas

Nieprawidłowy kod obrazka

Przygotownia

Przed i po weselu

Ślub i wesele

Atrakcje weselne

Chcesz promować
u nas swoją fimę?

Sprawdź co możemy Ci zaproponować

Zarejestruj firmę
Rozmazany element tła
Masz pytania? Nie wiesz od czego zacząć?

Czekamy na Twoją wiadomość

Napisz do nas