Ikona lupy
Ikona lupy
Ikona markera mapy
Ikona lupy
Ikona lupy

Dwór Czernia

Nasza oferta

Dwór Czernia leży w spokojnej okolicy w Dąbrowie Tarnowskiej 1,5km od centrum miasta. Jest to idealne miejsce, aby przeżyć tak wyjątkową w swoim życiu uroczystość jaką jest wesele i cieszyć się razem z najbliższymi niezapomnianymi chwilami we wspaniałej atmosferze. Taki szczególny dzień wymaga specjalnej oprawy oraz dopracowania w najdrobniejszych szczegółach - aby wszyscy goście byli w pełni usatysfakcjonowani. I my to zapewniamy!

Zapewniamy bogatą ofertę w zakresie organizacji imprez okolicznościowych do 300 osób takich jak: komunie, chrzciny, bale, bankiety, urodziny, imieniny, spotkania biznesowe, szkolenia, wieczory kawalerskie i panieńskie, zabawy sylwestrowe, studniówki, stypy.

Na Państwa życzenie dodatkowo przygotujemy stół biesiadny z wyrobami wiejskimi, stół z dziczyzny, fontanny czekoladowe, stoły słodkie itp.

Wynajem lokalu oraz wystrój są wliczone w cenę pakietu!

Do Państwa dyspozycji oddajemy lokal o powierzchni 1000 m2 charakteryzujący się wysokim standardem, posiadający salę bankietową, salę konferencyjną oraz salę taneczną, które zachwycą Państwa swoją przestronnością i niebanalną elegancją wystroju.

Proponujemy przyjęcie przy bankietowych stołach okrągłych, bądź tradycyjnie przy stołach prostokątnych w układzie zaaranżowanym przez Państwa. Lokal posiada także duży parking oraz plac zabaw dla dzieci.

Wszystkie sale są klimatyzowane oraz mechanicznie wentylowane!

Dwór Czernia współpracuje z dekoratorkami, animatorkami czasu wolnego dla dzieci oraz barmanami!

Opinie

(0)
Wiadomość została wysłana

Napisz do nas

Nieprawidłowy kod obrazka

Przygotownia

Przed i po weselu

Ślub i wesele

Atrakcje weselne

Chcesz promować
u nas swoją fimę?

Sprawdź co możemy Ci zaproponować

Zarejestruj firmę
Rozmazany element tła
Masz pytania? Nie wiesz od czego zacząć?

Czekamy na Twoją wiadomość

Napisz do nas