Ikona lupy
Ikona lupy
Ikona markera mapy
Ikona lupy
Ikona lupy

Makijaż ślubny i okolicznościowy Karolina Lidzbarska

Nasza oferta

Dyplomowana wizażystka, absolwentka Akademi Mistrzów Makijażu w Gdyni. Dodatkowo szkoliłam się u m.in. Klaudii Joźwiak, Matyldy Bojda, Moniki Masina. Ukończyłam kurs Exclusive Wedding Service u Marty Iwańskiej co pozwoliło mi na poszerzenie wiedzy na temat profesjonalnej obsługi Panien Młodych.

Oferuje wykonanie wysokiej jakości makijażu. Świadczę usługi na terenie Trójmiasta oraz okolicznych miejscowości. Dojeżdżam również do klientów na terenie całej Polski przy zakupie pakietu ślubnego. Cena pakietu ustalana indywidualnie.

Miałam przyjemność wykonywać makijaże dla wielu Panien Młodych oraz dla osob z ich bliskiego otoczenia. Dążę do tego by Panna Młoda w moim makijażu czuła się kobieco i pewnie.

W swojej ofercie posiadam również pakiet ślubny, który obejmuje makijaż próbny, makijaż ślubny, makijaże dla osób bliskich, korekta Pana Młodego, dojazd do miejsca przygotowań oraz gwarancja wyłączności na cały czas przygotowań.

Pracuje na wysokiej jakości produktach takich marek jak Anastasia Beverly Hills, Mac Cosmetics, Inglot, Sensai, Clarins i nie tylko. Dobieram produkty zgodnie z preferencjami klientki ale również dostosowane do rodzaju jej cery. W cenie makijażu zawiera się kępki rzęs, które są doskonałym wykończeniem makijażu oka.

Serdecznie zapraszam do kontaktu celem poznania większej ilości szczegółów!
W wiadomości prywatnej mogę wysłać większa ilość zdjęć wykonanych przeze mnie makijaży :)

Miło mi poinformować, ze otrzymałam nagrodę Najlepsi 2021 za znakomite opinie od moich klientów. Dziękuje za uznanie i zachęcam do przeczytania, co Klienci napisali w Oferteo.

Instagram, facebook: Karolina Lidzbarska Make Up

Opinie

(0)
Wiadomość została wysłana

Napisz do nas

Nieprawidłowy kod obrazka

Przygotownia

Przed i po weselu

Ślub i wesele

Atrakcje weselne

Chcesz promować
u nas swoją fimę?

Sprawdź co możemy Ci zaproponować

Zarejestruj firmę
Rozmazany element tła
Masz pytania? Nie wiesz od czego zacząć?

Czekamy na Twoją wiadomość

Napisz do nas