Ukończyłam profesjonalny kurs wizażu i stylizacji, a także kilka kursów doszkalających, między innymi kurs Wedding Makeu-up Pro w PRO Make-up Academy i kursy z makijaży wieczorowych u Kai Karpienko, Kasi Zielińskiej i Joanny Stolar.
W świat makijażu weszłam poprzez inną pasję - fotomodeling. Po blisko 8 latach przygotowywania się do sesji zdjęciowych postanowiłam również upiększać innych :)
Wykonuję makijaże użytkowe oraz fotograficzne. Z łatwością dostosowuję się do oczekiwań. Przede wszystkim dbam, by makijaż wyglądał lekko, nie tworzył efektu maski, a jego elementy podkreślały, nie zaś przyćmiewały czy przerysowywały urodę.
Zapraszam do zapoznania się z moimi pozostałymi pracami pod poniższymi adresami:
www.facebook.pl/postola.makeup
www.instagram.com/apo.maluje
Proszę o kontakt ws makijażu za pośrednictwem fanpage :)
Sprawdź co możemy Ci zaproponować
Opinie