Ikona lupy
Ikona lupy
Ikona markera mapy
Ikona lupy
Ikona lupy

Watermag - Magia wody, światła i muzyki!

Nasza oferta

Proponujemy absolutną nowość w zakresie atrakcji weselnych!Nasze widowiska z wykorzystaniem multimedialnej fontanny, oraz obrazu wyświetlanego na ekranie wodnym, synchronizowanych z odtwarzaną muzyką, będą niepowtarzalną atrakcją każdego wesela.W programie pokazu jest m.in. prezentacja zdjęć Państwa Młodych na ekranie wodnym.

Fontanna multimedialnaMobilna fontanna o długości 8 metrów wyposażona jest w 19 dysz wodnych:16 pieniących, 2 wirujące i 1 wielodyszową. Wszystkie dysze są podświetlane kolorowymi lampami LED. Dysze wodne oraz oświetlenie są sterowane niezależnie tworząc układy dostosowane do odtwarzanej muzyki.

Ekran wodnyEkran wodny pozwala wyświetlać obrazy o szerokości do 3 metrów. Służy on do projekcji filmów i zdjęć(np. zdjęć młodej pary, filmów reklamowych itp.) oraz animacji laserowych.

Lasery RGBKolorowe lasery dużej mocy umożliwiają projekcję zaawansowanych animacji oraz przygotowywanie pokazów z zastosowaniem dymu.

NagłośnienieMuzyka jest nieodłącznym elementem naszego widowiska. To pod nią są przygotowywane układy choreograficzne "tańczącej" fontanny i animacji laserowych. Dzięki wysokiej klasy systemowi nagłośnienia, dźwięk docierający do publiczności jest krystalicznie czysty i posiada odpowiednią moc.

Opinie

(0)
Wiadomość została wysłana

Napisz do nas

Nieprawidłowy kod obrazka

Przygotownia

Przed i po weselu

Ślub i wesele

Atrakcje weselne

Chcesz promować
u nas swoją fimę?

Sprawdź co możemy Ci zaproponować

Zarejestruj firmę
Rozmazany element tła
Masz pytania? Nie wiesz od czego zacząć?

Czekamy na Twoją wiadomość

Napisz do nas