Ikona lupy
Ikona lupy
Ikona markera mapy
Ikona lupy
Ikona lupy

Kalinowe Love Agencja Ślubna

Nasza oferta

Kalinowe Love Agencja Ślubna

Kalinowe Love to Agencja Ślubna zajmująca się organizacją ceremonii ślubnych oraz przyjęć weselnych pod okiem certyfikowanego Wedding Plannera.

W ramach działalności Ageni oferuję usługi takie jak:

  1. Kompleksowa/Częściowa organizacja ślubu i wesela
  2. Koordynacja dnia ślubu i wesela
  3. Typowanie lokalizacji na przyjęcie weselne.

Jeśli zdecydujecie się na podjęcie współpracy to pomogę przeprowadzić Was przez proces przygotowań bez zbędnego stresu, przejmę większość obowiązków i sprawię, że będziecie czuli przyjemność i satysfakcję nie tylko w dniu Waszego ślubu, ale także podczas jego organizacji.

W swojej pracy, w pierwszej kolejności koncentruję się na wykreowaniu wspólnie z Parą Młodą wizji i koncepcji uroczystości. Od znalezienia właściwego
obiektu, odpowiednich i sprawdzonych podwykonawców, po negocjowanie warunków umów, organizację techniki i logistyki, a także koordynację dnia ślubu.

Doradzę Wam i zaproponuje różne rozwiązania odpowiednie dla Waszych pomysłów. Podczas współpracy możecie liczyć na wiedzę ekspercką i doświadczenie, dzięki czemu zostaną zastosowane sprawdzone rozwiązania. Zwrócę Waszą uwagę na istotne elementy podczas procesu organizacji, tak aby przedsięwzięcie zostało zrealizowane według Waszych oczekiwań. Zapewnię Wam spokój i poczucie bezpieczeństwa, a także dopilnuje, aby najważniejszy dzień w Waszym życiu był właśnie taki jak go sobie wymarzyliście.

Na mojej stronie internetowej znajdziecie więcej informacji.

Zapraszam do kontaktu :)

Opinie

(0)
Wiadomość została wysłana

Napisz do nas

Nieprawidłowy kod obrazka

Przygotownia

Przed i po weselu

Ślub i wesele

Atrakcje weselne

Chcesz promować
u nas swoją fimę?

Sprawdź co możemy Ci zaproponować

Zarejestruj firmę
Rozmazany element tła
Masz pytania? Nie wiesz od czego zacząć?

Czekamy na Twoją wiadomość

Napisz do nas