Ikona lupy
Ikona lupy
Ikona markera mapy
Ikona lupy
Ikona lupy

Kalinowe Love Agencja Ślubna

Nasza oferta

Kalinowe Love Agencja Ślubna

Kalinowe Love to Agencja Ślubna zajmująca się organizacją ceremonii ślubnych oraz przyjęć weselnych pod okiem certyfikowanego Wedding Plannera.

W ramach działalności Ageni oferuję usługi takie jak:

  1. Kompleksowa/Częściowa organizacja ślubu i wesela
  2. Koordynacja dnia ślubu i wesela
  3. Typowanie lokalizacji na przyjęcie weselne.

Jeśli zdecydujecie się na podjęcie współpracy to pomogę przeprowadzić Was przez proces przygotowań bez zbędnego stresu, przejmę większość obowiązków i sprawię, że będziecie czuli przyjemność i satysfakcję nie tylko w dniu Waszego ślubu, ale także podczas jego organizacji.

W swojej pracy, w pierwszej kolejności koncentruję się na wykreowaniu wspólnie z Parą Młodą wizji i koncepcji uroczystości. Od znalezienia właściwego
obiektu, odpowiednich i sprawdzonych podwykonawców, po negocjowanie warunków umów, organizację techniki i logistyki, a także koordynację dnia ślubu.

Doradzę Wam i zaproponuje różne rozwiązania odpowiednie dla Waszych pomysłów. Podczas współpracy możecie liczyć na wiedzę ekspercką i doświadczenie, dzięki czemu zostaną zastosowane sprawdzone rozwiązania. Zwrócę Waszą uwagę na istotne elementy podczas procesu organizacji, tak aby przedsięwzięcie zostało zrealizowane według Waszych oczekiwań. Zapewnię Wam spokój i poczucie bezpieczeństwa, a także dopilnuje, aby najważniejszy dzień w Waszym życiu był właśnie taki jak go sobie wymarzyliście.

Na mojej stronie internetowej znajdziecie więcej informacji.

Zapraszam do kontaktu :)

Opinie

(0)
Wiadomość została wysłana

Napisz do nas

Nieprawidłowy kod obrazka

Przygotownia

Przed i po weselu

Ślub i wesele

Atrakcje weselne

Chcesz promować
u nas swoją fimę?

Sprawdź co możemy Ci zaproponować

Zarejestruj firmę
Rozmazany element tła
Masz pytania? Nie wiesz od czego zacząć?

Czekamy na Twoją wiadomość

Napisz do nas

Organizacje wesela i ślubu - katalog firmChcesz, aby Wasz wielki dzień był idealny w każdym szczególe? Jeśli tak, to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną, która służy jako wyjątkowy katalog firm ślubnych. Prezentujemy propozycje różnorodnych wykonawców, usługodawców i nie tylko z całej Polski. Dzięki nam poznasz najlepsze oferty obejmujące suknie, transport, kąciki słodkości, atrakcje na wesele (także w plenerze) i baby shower oraz wiele więcej. Przekonaj się, które usługi są odpowiedzią na Twoje potrzeby.Internetowy katalog firm ślubnychDzięki dostępnym propozycjom możliwa jest organizacja uroczystości i przyjęcia już do podstaw, również w plenerze. Na naszej stronie można znaleźć m.in. suknie ślubne, usługi wykonywania zaproszeń, oferty obejmujące transport ślubny, obrączki, kąciki słodkości i wiele innych. Dostępne są też atrakcje na baby shower.


Fryzjerzy, makijażyści, wedding planerzy, dekoratorzy, a nawet trenerzy personalni – w naszym katalogu można znaleźć oferty rożnych firm z wielu branż. Dzięki temu organizacja wesela w plenerze lub na sali przebiegnie w sprawny sposób. Propozycje obejmują suknie, transport i atrakcje weselne z Kielc i innych miast, a także na baby shower.Organizacja wesela od A do ZPrzyjęcie na sali czy w plenerze? Elegancki czy sportowy środek transportu? Suknia glamour czy boho? Kącik słodkości czy inne atrakcje? Niezależnie od tego, czego szukasz, w naszym katalogu firm z pewnością znajdziesz odpowiednie propozycje. Oferty sprawdzą się też na baby shower, do organizacji zaręczyn i nie tylko.


Dzięki katalogowi firm można więc zaplanować wymarzoną uroczystość oraz wyprawić idealne przyjęcie z kącikiem słodkości i innymi atrakcjami. Jedną z usług jest też organizacja ślubów w plenerze m.in. na Śląsku i w innych częściach Polski.


Wyprawienie wesela lub baby shower będzie znacznie prostsze i przyjemniejsze dzięki stronie, na której zebrane są najlepsze oferty. Jeśli chcesz więc znaleźć idealną suknię lub środek transportu, bądź szukasz kącika słodkości, sprawdź nasze propozycje.